Новини

Коротко від податківців Одещини

♦ За матеріалами відділу податкової міліції ДПІ у м. Іллічівську порушено кримінальну справу стосовно директора ТОВ «Т», який шляхом перекручення податкової звітності при відображенні господарських операцій навмисно завищив податковий кредит, що призвело до фактичної несплати до бюджету держави ПДВ на суму майже 4 млн. грн.

 

♦ Працівниками відділу податкової міліції ДПІ у Приморському районі м. Одеси на території місцевого ринку «Привоз» встановлено факт незаконної торгівлі (без дозвільних документів та відповідної ліцензії) тютюновими виробами без марок акцизного податку  60-річною мешканкою м. Ізмаїлу.

Вилучено 30 тис. пачок тютюнових виробів виробництва Молдови, Росії та Євросоюзу торгових марок «Астра», «Темп», «Дойна», «Флуераш», «Прима», «Космос», «LM», «Marlboro», «Parliament», «Dunhill» без марок акцизного податку на загальну суму 279 тис. грн. Проводяться заходи щодо встановлення походження вилученого товару та осіб, причетних до незаконного ввезення та обігу тютюнових виробів.

 

♦ Слідчим відділом податкової міліції ДПС в Одеській області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною третьою ст. 212 Кримінального кодексу України стосовно директора та засновника ТОВ «Д».

За попередньою змовою з директором засновник товариства, маючи злочинний намір, шляхом перекручення податкової звітності при відображенні господарських операцій підприємства,
а саме торгівлі чорними та кольоровими металами і напівфабрикатами
з них, не включив до складу скоригованого валового доходу суму отриманого доходу за відвантажений товар у розмірі 8 864 373 грн., внаслідок чого було занижено податок на прибуток на суму 2 216 093 грн.

 

♦ Працівниками відділу податкової міліції Ізмаїльської ОДПІ викрито канал незаконного постачання спирту та тютюнових виробів з Молдови до України, а також підпільний цех, у якому з цього спирту масово виготовляли алкогольні напої.

Вилучено 1200 л спирту на суму 38,4 тис. грн., 142 л алкогольних напоїв (рідину коричневого кольору з характерним запахом спирту) на суму 4,3 тис. грн., 18 510 пачок цигарок «Дойна», «Темп», «Астра» з марками акцизного податку Молдови на суму 58,5 тис. грн., обладнання для виготовлення та зберігання фальсифікованої алкогольної продукції на орієнтовну суму 5 тис. грн. Усього вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 106,2 тис. грн. Порушено кримінальну справу.

 

♦ Слідчим відділом податкової міліції ДПС в Одеській області спільно з працівниками відділу податкової міліції ДПІ у Київському районі  м. Одеси в одному з приміщень складу вилучено товар на суму 531,6 тис. грн. — 220 ящиків апельсинів на суму 26,4 тис. грн., 3,8 тис. ящиків мандаринів на суму 456 тис. грн., 80 ящиків лимонів на суму 9,6 тис. грн., 180 ящиків часнику на суму 39,6 тис. грн. Господар не мав підтвердних документів на право власності та про походження товару.

 

♦ Слідчим відділом ДПС в Одеській області за матеріалами УПМ ДПС порушено кримінальну справу стосовно директора ТОВ «П», який при заповненні податкової декларації з ПДВ безпідставно відніс до складу податкового кредиту ПДВ на суму 2 898 423 грн., що нібито виник у підприємства у зв’язку з проведенням імпортних операцій. За кримінальною справою товариством зазначені збитки відшкодовано.


Ігор КАПАЦИН,
прес-офіцер УПМ ДПС в Одеській області