Новини

Припинено нелегальну переробку нафтопродуктів

Працівники УПМ ДПС у Полтавській області під час проведення спеціальних заходів установили, що службові особи одного з підприємств регіону на території власної бази налагодили незаконну переробку пально-мастильних матеріалів, які реалізовували спеціалізованим підприємствам міст Дніпропетровська, Дніпродзержинська та Києва, а також продавали через мережу автозаправних станцій Полтавщини.


Під час огляду виробничої бази та автозаправних станцій податківці вилучили фінансово-господарську документацію, обладнання для переробки нафтопродуктів, спеціалізований автотранспорт, а також сировину й готову продукцію. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить близько 2,7 млн. грн.

За фактами порушено кримінальну справу за ознаками частини другої ст. 204 «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів» Кримінального кодексу України.

Триває слідство, уточнюється кількість виробленого таким чином палива та встановлюється сума не сплаченого до бюджету акцизного податку.


Матеріал підготував Сергій СТЕПАНОВИЧ,
ГУПМ ДПС України