Новини

Львівщина

Львівщина

Львівська область посіла перше місце за кількістю сумлінних платників на всеукраїнському рівні. Серед 60 підприємств — переможців загальноукраїнського рейтингу 10 — львівських. У Львівському будинку вчених відбулось нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків — 2011».


Відкриваючи захід, голова територіального відділення АППУ у Львівській області Лілія Долінська зазначила, що в рейтингу цього року взяли участь 112 підприємств регіону, а звання сумлінних отримали 35 платників, які відповідали критеріям відбору.

Микола КнязевичПерший заступник голови ДПС у Львівській області Микола Князевич зауважив, що розвиток економічної сфери без стабільного поповнення державного бюджету неможливий. Він запевнив, що добрі слова й побажання на адресу сумлінних платників органи державної податкової служби області підкріплюватимуть конкретними діями.

«Дотримання вимог Податкового кодексу України, повне й своєчасне внесення платежів до бюджетів усіх рівнів уже сьогодні відкриває перед бізнесом «зелене світло» для руху без жодних перепон. До цього нас зобов’язує ідеологія відкритості, взаємної довіри й партнерства, яка є пріоритетною у відносинах з платниками податків ДПС України. Чим більше податків ви сплачуєте, тим більше грошей у вас залишається!» — підкреслив на урочистостях Микола Князевич.

Під акомпанемент інструментального квартету переможцям урочисто вручили дипломи та роботи вихованців Центру дитячої та юнацької творчості.


За матеріалами прес-служби ДПС у Львівській області