Інші податки
Тема: Історія, сьогодення та майбутне податкової служби

Подбаймо про красу разом!

Серед керівництва податкової вже стало доброю традицією висаджувати бузкову алею на території ДПС України. Ця весна не стала винятком: у рамках Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» однієї погожої суботи на початку травня Голова ДПС України Олександр КЛИМЕНКО та його заступник Андрій ІГНАТОВ продовжили започатковану попередниками справу.


«Цей день є своєрідною даниною природі за її багатство та велич. Ми маємо чудову можливість зробити свій внесок у чистоту довкілля, власноруч створити красу навколо себе, — зазначив Олександр Клименко. — Упевнений, що сьогодні всі українські міста замайорять квітковим різнобарв’ям та зеленню молодих саджанців».

Керівники структурних підрозділів і рядові податківці наводили лад у своїй «другій оселі» пліч-о-пліч, переслідуючи єдину мету — зробити її ошатнішою. Як наслідок, між адміністративними будівлями з’явилися молоді дерева й цілі квіткові композиції, одна з яких відтворила логотип ДПС України. Із плином часу кинуте в землю насіння проросте буйним цвітом, який милуватиме око й допоможе бодай на мить забути про буденність.

Щорічна Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» проводиться на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 р. № 777-р. Суботник 5 травня 2012 р. охопив увесь Київ: до робіт з озеленення столиці долучилися всі небайдужі колективи підприємств та організацій, а також представники громадськості, мешканці мікрорайонів, студентська молодь. Працівники податкової завжди приєднуються до проведення дня благоустрою, впорядковуючи внутрішні та прилеглі території.