Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
39
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
ДИРИГЕНТИ ЗМІН
20.01.2012, № 3

Податкова служба та підприємницька спільнота разом удосконалюватимуть податкове законодавство

Договір про співробітництво та координацію дій між Українським союзом промисловців і підприємців, Об’єднанням організацій роботодавців України та ДПС України підписали Голова ДПС України Олександр Клименко та президент ВГО УСПП Анатолій Кінах.


Державна податкова служба була, є і буде прихильником відкритого конструктивного діалогу з бізнесом. Адже для того, щоб оперативно реагувати на запити та потреби підприємців, ми маємо про них знати», — зазначив керівник ДПС України.

Зі слів Олександра Клименка, саме завдяки співпраці податкової служби з підприємцями минулого року було досягнуто багато компромісів. Так, удосконалено критерії для отримання права на автоматичне відшкодування ПДВ, скасовано щомісячну декларацію з податку на доходи фізичних осіб, уніфіковано бухгалтерський та податковий облік.

«Ці заходи є реальним позитивом для всієї спільноти. Впевнений, що цьогорічна співпраця буде не менш активною та дієвою, особливо в частині вдосконалення податкового законодавства та формування податкової культури», — наголосив керівник податкового відомства.