Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
38
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
20.01.2012, № 3

Для комфортного обслуговування великих платників податків податківці створюють окремий VIP-офіс

17 січня Голова ДПС України Олександр Клименко підписав наказ № 45, згідно з яким спеціалізовані державні податкові інспекції по роботі з великими платниками податків підпорядковуються ДПС України.


Таким чином, розпочато перший етап переведення великого бізнесу на обслуговування до центрального офісу з обслуговування великих платників податків, який є успішним податковим трендом. Дослідження Департаменту фінансів МВФ свідчать, що такі кроки значно покращують процедури адміністрування податків і зборів для бюджето-утворюючих підприємств, зокрема ПДВ.

«Використовуючи успішні світові практики роботи з великим бізнесом, ми робимо черговий крок до перетворення податкової на сервісну службу високого ґатунку. Для користувачів загальнонаціонального офісу діятиме принцип «all inclusive»: в ньому працюватимуть кращі фахівці та буде запроваджено найновіші сервісні послуги», — зазначив Голова ДПС України.

Податківці наголошують, що наразі змінюються функції регіональних інспекцій з обслуговування великих платників податків. Водночас для комфорту платників на період їх адаптації усі 11 територіальних відділень СДПІ залишаться на місцях.