Інші податки
Тема: Відпустки

Додаткова відпустка у зв’язку з навчанням

Чи надається додаткова оплачувана відпустка у зв’язку з навчанням працівнику-суміснику, який навчається у вищому навчальному закладі?


Відповідно до ст. 217 КЗпП на час додаткових відпусток у зв’язку з навчанням за працівниками за основним місцем роботи зберігається середня заробітна плата. Працівникам, які уклали трудовий договір за сумісництвом, оплату часу додаткових відпусток у зв’язку з навчанням не передбачено.

Тому на період додаткової оплачуваної відпустки у зв’язку з навчанням, що надається за основним місцем роботи, на роботі за сумісництвом слід надавати відпустку без збереження заробітної плати згідно з п. 14 ст. 25 Закону про відпустки, яка надається в обов’язковому порядку працівнику-суміснику на термін до закінчення відпустки за основним місцем роботи.

«Гарячі лінії»

Дата: 6 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00