Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
39
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
20.01.2012, № 3

Подяка сумлінним

Рівненщина

На Рівненщині вже стало традицією дякувати тим підприємцям, які зробили вагомий внесок у наповнення державної скарбниці.


Нещодавно відбулася зустріч голови ДПС у Рівненській області Віктора Башука з керівниками підприємств, приватними підприємцями, представниками ЗМІ Рівненщини — кращими платниками податків 2011 р. Звертаючись до них зі словами подяки, керівник податкової служби області наголосив, що значною мірою саме завдяки сумлінним платникам податків працівникам податкової служби вдалося успішно виконати завдання минулого року зі збору належних платежів до державного та місцевих бюджетів.{h}У 2011 р. до зведеного бюджету надійшло понад 2,174 млрд. грн. платежів, контроль за якими покладено на органи ДПС Рівненщини, що на 382 млн. грн., або на 21%, перевищує надходження 2010 р. До держбюджету мобілізовано близько 933 млн. грн., з яких понад 55% — надходження від промислових підприємств. За 2011 р. до місцевих бюджетів надійшло понад 1,241 млрд. грн., що на 119 млн. грн. перевищує показник 2010 р.{/h}

Особливу вдячність Віктор Башук висловив керівникам ДП «ПрикарпатЗахідтранс», ПАТ «Дубномолоко», ПрАТ «Рівень», ДП «Рівнестандартметрологія», ТОВ «ККНК «Технобуд». Податкова віддача цих підприємств перевищує 20%, а рівень заробітної плати працівників є чи не найвищим на Рівненщині.


Леся ТИРКУС,
начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи
та звернень громадян ДПА у Рівненській області