Новини

Звітує УПМ ДПС в АР Крим

  • Заходами, проведеними за участю підрозділів УПМ ДПС в АР Крим, з початку року мобілізовано до Держбюджету України понад 30 млн. грн.
  • За матеріалами працівників податкової міліції порушено 52 кримінальні справи, з них 33 — за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Сума збитків за цими кримінальними справами становить 17,2 млн. грн., з яких відшкодовано 10,7 млн. грн.
  • З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 2 млн. грн., з яких лікеро-горілчаної продукції — на суму 1,5 млн. грн., спирту — на 158,5 тис. грн.
  • Виявлено 3 підпільні цехи, з яких 2 — з виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.
  • Виявлено конвертаційний центр — стягнуто 1,2 млн. грн.

 

Пічне паливо поза законом

Діяльність підпільного цеху з виготовлення та реалізації пічного палива зі старих автомобільних покришок виявили й припинили податкові міліціонери в м. Сімферополі.


Оскільки цех працював без дозвільних документів, у ході проведених заходів працівниками податкової міліції вилучено устаткування та 10 т пічного палива за попередньою оцінкою на суму 100 тис. грн.

 

Обережно, підробка!

У ході проведення оперативних заходів у рамках порушеної кримінальної справи за ст. 216 Кримінального кодексу України працівники податкової міліції м. Джанкоя затримали автомобіль із причепом, що перевозив понад 10 тис. пляшок коньяку.


При детальному огляді пляшок зі спиртним з’ясувалося, що деякі з них обклеєні марками акцизного податку, які числяться як списані та знищені через ушкодження. Хоча не виключено, що пляшки з коньяком обклеєні підробленими акцизними марками з номерами знищених.

У результаті проведених заходів вилучено близько 1,5 тис. пляшок коньяку із сумнівними марками акцизного податку, зразки яких відібрано й направлено на експертизу.

Проводяться заходи щодо встановлення походження партії спиртних напоїв та акцизних марок. Ведеться слідство.

 

Вкрадені мільйони буде повернуто державі

За матеріалами працівників податкової міліції порушено кримінальну справу за частиною третьою ст. 212 Кримінального кодексу України стосовно директора одного із кримських приватних підприємств, що займаються поставкою газу.


Підприємець при здійсненні фінансово-господарської діяльності занизив суму валових витрат фірми на суму понад 13 млн.  грн., а також необґрунтовано включив до складу валових витрат підприємства суми, які не підтверджуються наявністю первинних фінансово-господарських документів.

Згідно зі складеним актом підприємство ухилилося від сплати податку на прибуток на суму понад 3,6 млн. грн.

Проводяться заходи, спрямовані на погашення заподіяного державі збитку. Ведеться слідство.


Артур МАЗІН,
прес-офіцер УПМ ДПС в АР Крим