Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
39
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
20.01.2012, № 3

Віртуально про реальне

Харківщина

Фахівці ДПА у Харківській області провели семінар для платників податків, поєднавши можливості Інтернету та телебачення з результативною співпрацею з місцевими органами влади.


Спілкування в відеорежимі on-line було присвячено роз’ясненню суб’єктам господарювання нових правил обрання та застосування спрощеної системи оподаткування.

Трансляція Інтернет-спілкування велася в усіх приміщеннях підрозділів обласного центру зайнятості, де зібралися підприємці.

Інтернет-семінар виявився на часі. В період становлення нової спрощеної системи оподаткування у громадян виникає безліч запитань, тому організація такого заходу дала змогу не лише визначити основне коло проблем, які турбують платників податків, а й вирішити більшість з них. У семінарі, що відбувся в прес-центрі інформаційного агентства «Status Quo», взяли участь начальник управління оподаткування фізичних осіб ДПА у Харківській області Гліб Мілютін та начальник масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Харківській області Яна Чуб.

Зокрема, громадяни цікавилися порядком подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, правильністю обрання групи платника єдиного податку, можливістю працювати з ПДВ та іншими питаннями.

«Закон України від 04.11.2011 р. № 4014-VI вносить суттєві зміни до порядку застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності. Слід зауважити, що нові правила націлено на створення сприятливих умов ведення малого бізнесу та здорової конкуренції», — наголосив під час семінару Гліб Мілютін.

«Ми усвідомлюємо важливість своєчасного доведення до підприємців нюансів застосування спрощеної системи оподаткування. Тому в Харківському регіоні активно впроваджуються нові методи спілкування з платниками податків для оперативного роз’яснення податкових питань. Інтернет-семінар — яскравий приклад націленості податкової служби на покращення обслуговування платників податків та підвищення рівня податкової культури у суспільстві», — зазначила у виступі на заході Яна Чуб.


Вікторія КИРИЧУК,
головний державний податковий інспектор
управління
масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Харківській області