Новини

Марочні без марок

Працівники податкової міліції Луганщини викрили 33-річного мешканця обласного центру, який незаконно реалізовував елітну горілчану продукцію імпортного виробництва.


Оперативники з’ясували, що чоловік, який не має відповідної ліцензії на право торгівлі продукцією підакцизної категорії, в орендованих складських приміщеннях переховував призначені для продажу елітні алкогольні напої відомих іноземних брендів — коньяки «Martell», «Hennessy», віскі «Blue Label», горілку «Beluga», лікери та іншу алкогольну продукцію, представлену в торговельній мережі Duty Free.

Реалізація цієї продукції відбувалася за найпростішою схемою: отримавши дзвінок від замовника, спритник завантажував автівку алкогольними напоями сумнівного походження і доставляв її за зазначеною адресою.

Перевіривши складські приміщення, податківці з’ясували, що алкогольна продукція імпортного виробництва, яка там знаходилась, мала ознаки незаконного ввезення на митну територію України і не була маркована марками акцизного податку. За результатами перевірки вилучено близько 1,5 тис. пляшок алкогольних напоїв загальною вартістю близько 500 тис. грн. та автомобіль.

Установлено, що елітний алкоголь незаконно перетинав український кордон у припортових містах, а до м. Луганська транспортувався фірмами-перевізниками.


Сергій СТЕПАНОВИЧ,
Головне управління податкової міліції ДПС України