Новини

Збитки відшкодовано

Понад 1,5 млн. грн. повернуто до бюджету.


Слідчим відділом ДПС у Кіровоградській області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною першою ст. 212 Кримінального кодексу України, стосовно директора приватного підприємства за фактом умисного ухилення від сплати акцизного податку з товарів, вироблених на митній території України.

Під час проведення документальної перевірки, ініційованої працівниками податкової міліції, та слідчих дій, було встановлено, що директор зазначеного підприємства, маючи дозвільні документи на виготовлення альтернативного палива шляхом змішування компонентів, отримував бензин марки А-95, який належить до підакцизної групи товарів. На порушення вимог Податкового кодексу України ним не задекларовано та не сплачено акцизний податок з товарів, вироблених на митній території України, в сумі 542,7 тис. грн. Наразі актом перевірки підприємству зазначену суму донараховано до сплати.

На підставі постанов суду податківцями проведено обшуки на одній із нафтобаз області, двох АЗС та в домоволодіннях підо-зрюваних осіб. Під час проведення обшуків на території однієї із сусідніх областей було виявлено підпільну автозаправну станцію, що діяла без дозволу, на якій було вилучено з незаконного обігу понад 9 т дизпалива без документів, які б підтверджували його походження та якість.


Анжела ДЗІНЗЮРА,
прес-офіцер УПМ ДПС у Кіровоградській області