Новини

Полтавщина

Полтавщина

Доходи у розмірі понад 1 млн. грн. під час цьогорічної кампанії задекларували 42 громадянина Полтавщини. Цю статистку на прес-конференції, присвяченій попереднім підсумкам деклараційної кампанії, оприлюднив голова ДПС у Полтавській області Володимир ЗАДОРОЖНИЙ.


Голова ДПС у Полтавській області Володимир ЗадорожнийЗі слів керівника податкової служби області, загальна сума доходів, задекларованих 42 мільйонерами регіону, становить близько 135 млн. грн. Причому минулого року громадян, які задекларували понад 1 млн. грн. власних доходів, налічувалося 13, а сума задекларованих ними доходів становила близько 26 млн. грн. За першими підсумками цьогорічної кампанії декларування до податкових органів Полтавської області подали декларації понад 40 тис. громадян, що на 12 тис. більше порівняно з відповідним періодом минулого року. Сума задекларованих ними доходів становить понад 857 млн. грн. — це на 414 млн. грн. перевищує минулорічний показник.

Крім того, Володимир Задорожний наголосив, що жителі області користуються своїм правом на податкову знижку. З початку року ним скористалися 5265 осіб, що на 1898 платників менше порівняно з відповідним минулорічним показником. Сума надміру сплаченого податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню громадянам області, становить понад 4 млн. грн., а це на 359 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Очільник податкової служби Полтавщини подякував усім громадянам, які сумлінно ставляться до виконання своїх конституційних обов’язків та своєчасно задекларували доходи, а також нагадав, що для громадян, які бажають скористатися правом на податкову знижку, деклараційна кампанія триватиме до кінця року.


Ірина ВОВК,
головний державний податковий інспектор відділу
взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ДПС у Полтавській області