Новини

Голова ДПС України Віталій Захарченко знайомиться з досвідом американських колег

Голова ДПС України Віталій ЗАХАРЧЕНКО здійснює робочий візит до Сполучених Штатів Америки. Керівник податкового відомства візьме участь у семінарах щодо податкової політики та податкового законодавства США.


Зокрема, розглядатимуться податкові правила для малих і середніх підприємств, податкові стимули для розвитку бізнесу, податкові пільги. За словами Голови ДПС України Віталія Захарченка, зазначена тематика буде цікавою та корисною для українських податківців. Адже сьогодні податкова налаштована на забезпечення належних умов для успішного ведення бізнесу в нашій країні.

«Ми зацікавлені у створенні механізмів підтримки малого та середнього бізнесу, певних податкових преференціях. Водночас не можна не зазначити, що саме ці підприємства використовуються податковими шахраями для мінімізації податкових зобов’язань. Упевнений, що напрацювання та досвід іноземних колег допоможуть нам виробити механізм, який сприятиме розвитку малого бізнесу та водночас унеможливить податкові порушення з боку несумлінних платників», — зазначив Віталій Захарченко.

Під час засідань також обговорюватимуться питання боротьби з корупцією в податкових органах, розслідування корупції серед публічних посадових осіб. Представники Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ) презентують іноземним колегам програми політичної реформи та боротьби з корупцією.

У рамках візиту Голова ДПС України ознайомиться з роботою та основними завданнями Податкової служби США (ІRS): організацією, обов’язками і процедурами, зокрема податковими порушеннями на великих підприємствах і в корпораціях, методами розслідування та переслідування таких порушників.