Новини
Тема: Податок на прибуток

Відображення в декларації вартості поліпшень основних засобів, здійснених у I кварталі 2011 р.

Чи включається сума фактичних обсягів поліпшень основних засобів, здійснених у I кварталі 2011 р., до графи 4 рядка 1 таблиці 3 додатка АМ до податкової декларації з податку на прибуток підприємства за II квартал?


Ні, не включається.

Згідно з п. 2 підрозділу 4 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України платники податку на прибуток підприємств складають наростаючим підсумком та подають декларацію з податку на прибуток підприємства за такі звітні податкові періоди: II квартал, II і III квартали та II — IV квартали.

До графи 4 таблиці 3 додатка АМ до податкової декларації з податку на прибуток підприємства включається фактична вартість ремонтів і поліпшень (поточних, капітальних ремонтів, реконструкції, модернізації тощо), що виконуються за звітний податковий період, наростаючим підсумком з початку року, тобто за II квартал 2011 р.


«Гаряча лінія» за участю начальника Управління
адміністрування податку на прибуток та податкових платежів
Департаменту оподаткування юридичних осіб ДПС України Наталії ХОЦЯНІВСЬКОЇ

«Гарячі лінії»

Дата: 31 травня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42