Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
38
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
20.01.2012, № 3

Звітує УПМ ДПА у Донецькій області

Заходами, проведеними за участю підрозділів УПМ ДПА у Донецькій області у 2011 р., до Держбюджету України мобілізовано 529,6 млн. грн.


  • За наслідками ініційованих перевірок отримано 121,8 млн. грн., скорочення податкового боргу становить 145 млн. грн.
  • У сфері оподаткування виявлено 433 злочини, з яких 389 — тяжкі.
  • Закінчено провадження і передано до судів 199 кримінальних справ. Сума заподіяного збитку за направленими до суду справами становить 18,7 млн. грн., яку погашено в повному обсязі.
  • За розглянутими судами кримінальними справами в 2011 р. винесено 50  вироків, до кримінальної відповідальності притягнуто 87 осіб.
  • Підрозділами податкової міліції припинено діяльність 10 конвертаційних центрів, виявлено 48 фіктивних СПД. За наслідками відпрацювання контрагентів центрів конвертацій установлено 194 підприємства реального сектора економіки, які мали безтоварні фінансово-господарські відносини з підприємствами, що входять до складу цих центрів. За наслідками проведених перевірок донараховано 43 млн. грн., стягнуто 42,5 млн. грн.
  • Стосовно посадовців реальних СПД за фактами фінансово-господарських відносин з фіктивними СПД і СПД, які входять до складу конвертаційних центрів, порушено 30 кримінальних справ.
  • Внаслідок перевірок, проведених у 2011 р., попереджено неправомірно заявлене відшкодування ПДВ на суму 505,7 млн. грн. За встановленими фактами порушено 27 кримінальних справ. Сума незаконно заявленого до відшкодування ПДВ за порушеними кримінальними справами становить 163,5 млн. грн. Усього за наслідками роботи, пов’язаної з адмініструванням ПДВ, порушено 139 кримінальних справ.
  • У ході роботи по боротьбі з незаконним обігом фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів викрито 70 злочинів з виготовлення напоїв із сировини, небезпечної для життя і здоров’я людей. Припинено протиправну діяльність 20 підпільних цехів, 7 із яких — з незаконного виробництва лікеро-горілчаних виробів. З нелегального обігу вилучено товарів на загальну суму 120,4 млн. грн.
  • Внаслідок відпрацювання підприємств-вигодонабувачів, транзитерів і «податкових ям» підрозділами податкової міліції області порушено 114 кримінальних справ.
  • За порушеними кримінальними справами зменшено незаконно заявлене відшкодування ПДВ на суму 128,9 млн. грн. і встановлено заподіяний державі збиток у сумі 221 млн. грн.

Віктор МАСЛОВСЬКИЙ,
ДПА у Донецькій області