Новини

33 кроки назустріч бізнесу

В урочистому відкритті центрів обслуговування платників податків у ДПІ у Дзержинському районі м. Харкова та  в ТЦ «Барабашово» взяв участь Голова ДПС України Олександр КЛИМЕНКО.

У державних податкових інспекціях у м. Харкові та регіоні одночасно розпочали роботу 19 центрів обслуговування платників податків (ЦОПП), 13 спеціально обладнаних приміщень для прийому платників податків у відділеннях ДПІ та сервісний центр на території одного із найбільших торговельних центрів області «Барабашово».


У святкуваннях з нагоди відкриття на Слобожанщині центрів обслуговування платників податків також взяли участь голова ДПС у Харківській області Андрій Роздайбіда, Харківський міський голова Геннадій Кернес, голова Харківської облдержадміністрації  Михайло Добкін, податківці та підприємці.

Голова ДПС України з цікавістю оглянув приміщення центрів, перевірив роботу обладнання та поспілкувався з фахівцями, які обслуговуватимуть платників.

Усі центри мають однакову структуру, яка включає три обов’язкові сектори: видачі довідок та дозвільних документів, приймання звітності та кореспонденції, обслуговування платників. Водночас сервісні центри обладнано залами чекання з Wi-Fi та плазмовими екранами для трансляції важливої інформації, а також куточками платника податків, де можна отримати найсвіжішу інформацію.

Спілкуючись з податківцями та підприємцями, Олександр Клименко зробив наголос на перебудові податкового відомства з фіскального органу на справжню сервісну службу та розповів про подальші напрями роботи щодо покращання обслуговування платників податків, відзначив позитивні моменти співпраці ДПС у Харківській області з державними органами влади.

«Харківський регіон є одним з лідерів щодо наповнення як державного, так і місцевих бюджетів. Саме завдяки цьому, а також внаслідок забезпечення перевиконання планових показників щодо надходження коштів до скарбниці міста та області й підтримці місцевих органів влади  стало можливим створення таких сучасних сервісних центрів», — підкреслив Голова ДПС України.

Відкриваючи центр обслуговування платників податків на території ТЦ «Барабашово», Олександр Клименко скористався можливістю поспілкуватися з підприємцями, вислухав проблеми, які їх турбують, дав чіткі відповіді на запитання.

Очільник податкового відомства запевнив підприємців, що й надалі ДПС України продовжуватиме мораторій на перевірки малого бізнесу.


Вікторія КИРИЧУК,
ДПС у Харківській області