Новини

Теорія без практики суха

«Сучасне уявлення про податкову службу докорінно відрізняється від того, яке було ще декілька років тому».

Такими словами голова ДПС у м. Києві Ірина НОСАЧОВА розпочала виїзне засідання комісії з захисту магістерських дипломних робіт п’ятикурсників фінансово-економічного факультету Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, яке вперше відбулося в стінах ДПС у м. Києві.


До складу державної екзаменаційної комісії увійшли не лише доценти та професори кафедри фінансів КНЕУ, але й керівники та фахівці ДПС у м. Києві. Перед початком захисту з напутніми словами до випускників звернулася Ірина Носачова.

Педагоги Університету подякували податківцям за їх допомогу у проходженні п'ятикурсниками переддипломної практики, за суттєві поради та консультації при написанні дипломних робіт.

Студенти гідно захистили честь свого вишу, блискуче відповівши на всі запитання членів комісії. На знак поваги і вдячності вони подарували податківцям столиці монографії своїх викладачів та книгу з історії Університету.

Насамкінець голова столичної податкової служби побажала студентам вміння приймати мудрі рішення, отримувати задоволення від своєї майбутньої роботи та впевнено реалізовувати найсміливіші задуми.