Новини

Звітує УПМ ДПС у Херсонській області

  • Заходами, проведеними за участю підрозділів податкової міліції УПМ ДПС у Херсонській області з початку року, до Державного бюджету України мобілізовано 11,5 млн. грн.
  • Викрито 34 злочини у сфері оподаткування, з яких 28 — тяжкі та особливо тяжкі, а також 19 злочинів — за ознаками ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.
  • Виявлено 6 фактів необґрунтованих заяв на відшкодування ПДВ на суму 29,3 млн. грн.
  • Припинено діяльність 5 підпільних виробництв, з яких 4 — з нелегального виробництва алкогольної продукції.
  • Із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму понад 1,9 млн. грн., у тому числі підакцизних товарів — на суму понад 1 млн. грн.
  • Викрито 2 злочини за ознаками частини першої ст. 216 Кримінального кодексу України (незаконне використання підроблених марок акцизного податку).

 

Горілчаний фальсифікат виявили податківці на складі у м. Херсоні

Під час перевірки складських приміщень працівники податкової міліції та фахівці регіонального управління Департаменту САТ ДПС України у Херсонській області викрили партію горілки, марковану підробленими марками акцизного податку.


На перший погляд, вони мали всі ознаки законності. Однак при дослідженні марок в ультрафіолетових променях було встановлено, що на обов’язкових реквізитах (індексі регіону, серії, даті виготовлення та сумі акцизного податку) відсутня люмінесцентна фарба. За результатами обшуку вилучено 10 488 пляшок (379,8 дал) горілки (усього 25 найменувань) на суму близько 176 тис. грн.

Фахівцями Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру підтверджено, що марки акцизного податку виготовлено підпільно — за допомогою плоских поліграфічних форм та високого способу друку.

Порушено кримінальні справи за фактами незаконного виготовлення алкогольних напоїв з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей, та незаконного збуту таких товарів (частина третя ст. 204 Кримінального кодексу України), а також незаконного використання підроблених марок акцизного податку (частина перша ст. 216 Кримінального кодексу України).


За матеріалами УПМ ДПС у Херсонській області