Новини

Волинь

Волинь

Протягом січня — квітня 2012 р. в регіоні виявлено ознаки розкрадання бюджетних коштів та легалізації тіньових доходів, зокрема у сфері держзакупівель, на суму понад 4 млн. грн.


За даними відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ДПС у Волинській області, до правоохоронних органів податківці передали десять фінансових розслідувань щодо ознак спричинення державі збитків на загальну суму понад 4 млн. грн. та ймовірної легалізації (відмивання) 3,9 млн. грн. тіньових доходів.

Використовуючи матеріали фінансових розслідувань та інших напрацювань, правоохоронці виявили три злочини за ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та один злочин за ст. 209 Кримінального кодексу України (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом). Нині за трьома кримінальними справами триває розслідування, ще одну кримінальну справу розглядає суд.

Водночас за результатами перевірок за участю фахівців відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ДПС у Волинській області до бюджету донараховано близько 700 тис. грн. податків і штрафних санкцій. З цієї суми порушники сплатили до бюджету 477 тис. грн.


За матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів,
одержаних злочинним шляхом, ДПС у Волинській області