Новини

Львівщина

Львівщина

Центр обслуговування платників податків надасть допомогу суб’єктам господарювання.


В урочистому відкритті центру, який у тестовому режимі працює вже більше місяця, взяли участь голова ДПС у Львівській області Віталій ПЕКАРЧУК{h}Голова ДПС у Львівській області Віталій ПЕКАРЧУК:
«Відкриття центрів обслуговування платників податків у м. Львові та в усіх районних податкових інспекціях області свідчить про якісно нові зміни у відносинах між податковою службою та підприємцями. Ми обмежуємо фіскальні функції податкової служби та розширюємо функції з надання послуг платникам»{/h}, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич, міський голова Андрій Садовий, керівники громадських об’єднань підприємців, журналісти, податківці та представники бізнесу.

Головний податківець Львівщини презентував відремонтовані та технічно обладнані приміщення. У трьох залах центру можна отримати кваліфіковану консультацію, подати звіт, одержати необхідну довідку, патент, свідоцтво тощо. Для зручності відвідувачів у залах центру розташовано платіжні термінали, діє зона Wi-Fi, на телевізійних моніторах транслюється важлива та корисна інформація для платників податків. Центр забезпечено доступом до корпоративної мережі ДПС України та Єдиної бази податкових знань. Це дає змогу якісно та оперативно надавати необхідну інформацію платникам податків. Центр обслуговуватиме понад 80 000 підприємців — фізичних та юридичних осіб.


Олена ГЛЕБА,
ДПС у Львівській області