Новини

Занадто «розчинні» кава та чай

Столичне підприємство ухилилося від сплати податків на суму понад 3 млн. грн.


Працівниками податкової міліції м. Києва під час перевірки фірми «С», яка займається реалізацією кави та чаю, встановлено, що частину продукції було придбано у фіктивного підприємства.

Як з’ясували податківці, керівництво фірми «С» уклало договір на постачання чаю та кави з підприємством «Б» та перерахувало на його банківський рахунок 15 млн. грн., хоч підприємство «Б» й не мало жодних ознак діючого підприємства: не було ні працівників, ні товару, ні складських приміщень та транспортних засобів.

За фактом слідчими податкової міліції порушено кримінальну справу про ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, оскільки відповідно до цієї угоди керівники фірми «С» ухилилися від сплати податків на суму понад 3 млн. грн.

Під час досудового слідства за кримінальною справою було встановлено, що документи від імені підприємства «Б» зловмисники підробили самі. Обшук, проведений в офісному приміщенні, лише підтвердив ці здогадки: було виявлено печатки, підробні документи, необліковані кошти.

Розслідування кримінальної справи, під час якого буде з’ясовано реальне походження товару та шляхи його потрапляння на територію України, триває.


За матеріалами УПМ ДПС у м. Києві