Новини

Податківці довели незаконність відшкодування ПДВ

Працівники податкової міліції ДПС у Рівненській області виявили та розкрили злочин, за яким Дубенський міськрайонний суд визнав винною головного бухгалтера м’ясопереробного підприємства у спробі незаконно відшкодувати ПДВ на суму понад 2 млн. грн.


Службові особи одного з місцевих м’ясопереробних підприємств, порушуючи чинне законодавство, застосували до власних операцій з імпортованою сировиною податкові пільги, надані державою для сільськогосподарських товаровиробників за здане переробним підприємствам м’ясо живою вагою. Таким чином суму заявленого бюджетного відшкодування ПДВ було завищено на 2 млн. грн.

Бухгалтера визнано винною за вчинення дій, безпосередньо спрямованих на заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах, та засуджено до позбавлення волі на строк 5 років.

При винесенні покарання суд врахував усі пом’якшуючі обставини об’єктивного та суб’єктивного характеру і звільнив підсудну від призначеного покарання, встановивши випробний строк 3 роки.


Олександр МРОЗОВИЧ,
прес-офіцер УПМ ДПС у Рівненській області