Новини

Навчання з азартом

П’ять років тому в луганській школі № 11 відкрився податковий клас. А нещодавно для школярів, які поглиблено вивчали економічне, правове та податкове законодавство України, пролунав останній дзвоник.


Працівники Артемівської ДПІ у м. Луганську протягом п’яти навчальних років були завжди поруч зі школярами, знайомили їх під час лекцій з азами податкової справи та економіки, спонукали до самоосвіти і стимулювали до творчості у навчанні.

«Брейн-ринги, вікторини, ділові ігри з податкової тематики, театральні вистави — усе це привносило в навчальний процес легкість та інтригу. Нові знання діти опановували в невимушеній ігровій обстановці, що, здається, лише додавало їм азарту, — розповіла начальник відділу взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ДПІ в Артемівському районі м. Луганська Любов Просяник. — Звісно, ми усвідомлюємо, що не всі учні оберуть професію податківця. Однак не сумніваємось у податковій грамотності та високому рівні податкової культури перших випускників податкового класу луганської школи».

За багаторічну діяльність з виховання податкової культури у підростаючого покоління та з нагоди першого випуску податкового класу податківці висловили подяку директору школи Ользі Годорож, заступнику директора Тамарі Сергієнко та класному керівнику Марії Буці.

Усі учні податкового класу отримали подарунки та свідоцтва про навчання у спеціалізованому класі, а найактивніші — почесні грамоти.


За матеріалами ДПІ
в Артемівському районі м. Луганська