Новини

На заняття — як на сцену

Що таке податки? Яким чином їх сплачувати до бюджету і, власне, як цей бюджет виглядає? Відповіді на всі ці запитання знають вихованці дитячого навчального закладу № 37 «Пізнайко» м. Бердянська, що на Запоріжжі.


Вони на власні очі бачили «бюджет» — велику та яскраву імпровізовану кишеню, до якої кожен з них міг кинути намальовану грошову купюру. Саме так сплачують податки, — переконані вихованці «Пізнайка», які на маленькій сцені актової зали розіграли справжню театральну виставу, де кожен майстерно виконав свою роль, декламуючи невеличку віршовану репліку. В ігровій формі малеча розповіла про податки й бюджет, як він наповнюється та розподіляється.

Декорації, що наочно відтворювали складні й раніше незрозумілі для дітей поняття, вихованці середньої групи виготовили разом з батьками та вихователями для відкритого заняття на податкову тематику.

Працівники Бердянської ОДПІ кілька років поспіль відвідують такі уроки-вистави у дитсадку «Пізнайко» і одностайні в тому, що сюжети театралізованих дійств тут ніколи не повторюються. Сценарії творчих уроків, костюми, віршовані виступи малечі завжди різноманітні й цікаві. Єдине, що залишається незмінним, — креативний підхід вихователів до навчання, професіоналізм, невичерпна фантазія та їхнє щире прагнення просто й доступно розповідати дітям про складні поняття, змалечку прищеплюючи їм податкову культуру, притаманну цивілізованому суспільству.


За матеріалами прес-служби
ДПС у Запорізькій області