Новини

З податкового поля — на футбольне

Відбувся XIV Чемпіонат з міні-футболу на першість ДПА у Львівській області

На футбольному полі спорткомплексу «Чемпіон» у с. Малечковичі Пустомитівського району Львівської області коїлося щось неймовірне — спортсмени-податківці влаштували справжні футбольні баталії. Понад 350 міцних духом, проворних, енергійних, фізично загартованих спортсменів-аматорів, об’єднаних у 28 команд працівників податкової служби регіону, взяли участь у півфінальних та фінальних змаганнях XIV Чемпіонату з міні-футболу ДПА у Львівській області.


Серед учасників — переможці торішнього чемпіонату — команди ДПІ у Стрийському районі та ДПІ у м. Червонограді, а також 6 команд — переможниць зональних змагань: команди СДПІ ВПП у м. Львові, ДПІ у Сихівському районі м. Львова, Самбірському, Миколаївському, Жидачівському та Буському районах.

Вирували трибуни. Кожну команду-учасницю підтримували активні та енергійні колеги-вболівальники. Їхні голосні вигуки, закличні гасла, речівки додавали спортсменам сили, азарту та впевненості. І хоча, як годиться, на чемпіонаті було названо переможців, урешті-решт перемогла дружба. На цьому наголосив у своєму вітальному слові при врученні нагород голова оргкомітету XIV Чемпіонату — заступник голови ДПА у Львівській області Орест ЛАЗІРКО.

У напруженій боротьбі кубок за перше місце в чемпіонаті, диплом, золоті медалі членів команди та грошову винагороду в розмірі 1 тис. грн. виборола футбольна команда працівників ДПІ у Самбірському районі. Срібними призерами стали податківці ДПІ у Миколаївському районі, які показали злагоджену та результативну гру, а бронзу чемпіонату отримала команда ДПІ у Стрийському районі. Команди-призери було удостоєно пам’ятних кубків, дипломів, медалей і грошових винагород.

Кубком «За прагнення до перемоги» і дипломом було відзначено силу волі та наполегливість футболістів команди ДПІ у Жидачівському районі, котрі, як і минулого року, посіли четверте місце.

Не залишено поза увагою й особистий внесок гравців. Найкращим бомбардиром чемпіонату названо Ігоря Сенейка — представника команди ДПІ у Самбірському районі, а кращим гравцем — Олександра Тимчука з команди ДПІ у Миколаївському районі. Кращим воротарем став гравець команди ДПІ у Жидачівському районі Роман Настьошин.

Голова обласної Ради профспілки працівників органів ДПС Анатолій КАПАРОВ привітав усіх учасників чемпіонату та побажав не втрачати спортивного вогника й здорового азарту не лише на футбольному, а й на податковому полі. Трибуни гучними оплесками підтримали колегу.


Ігор ДОБРЯНСЬКИЙ,
ДПА у Львівській області