Новини

Податківці Миколаївщини мають постійну підтримку органів місцевої влади

Розвиток малого підприємництва сьогодні виправдано підтримується державою, і цьому питанню приділяється особлива увага.

З метою вивчення норм Податкового кодексу України, реалізації Закону України «Про здійснення основних засад державного нагляду у сфері господарської діяльності» та на виконання розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації Миколи КРУГЛОВА податківці започаткували проведення в регіоні семінарів-нарад для представників місцевих, районних галузевих рад підприємців. 


Нещодавно за підтримки голови ДПА у Миколаївській області Андрія ЛАВРЕШОВА в міській раді відбулася зустріч податківців та підприємців, під час якої обговорювалися положення Податкового кодексу України.

У заході взяли участь працівники ДПА у Миколаївській області, СДПІ по роботі з великими платниками податків м. Миколаєва, ДПІ у Центральному, Ленінському та Заводському районах м. Миколаєва.

Про діяльність податкової служби, види і терміни проведення перевірок розповів начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Миколаївській області Віталій Власенко.

Начальник відділу контролю за суб’єктами господарювання, що здійснюють розрахунки в готівковій формі, управління податкового контролю юридичних осіб ДПА у Миколаївській області Іван Тумарченко акцентував увагу присутніх на такому виді перевірок, як фактичні, що проводяться без попередження.

Про актуальні питання в оподаткуванні доходів фізичних осіб, заповнення нових форм звітності для підприємців згідно з нормами Податкового кодексу та проведення перевірок підприємців Центрального району розповів заступник начальника ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва Юрій Степанець.

Крім того, на семінарі обговорювалися питання стосовно подання звітності в електронному вигляді, застосування «податкових канікул» суб’єктами господарювання та ін.

Щодо регіональної податкової політики важливо відзначити тісну співпрацю податківців зі структурними підрозділами облдержадміністрації, міськвиконкому. Працівники податкової служби краю відчувають постійну підтримку органів влади. Така робота передбачає конкретні дії, спрямовані на розвиток економіки, наповнення бюджету і, зрештою, підвищення добробуту громадян. Відтак усі зусилля податкової служби спрямовано на мобілізацію коштів до бюджетів усіх рівнів.

На зустрічі податківці надали ґрунтовні відповіді на запитання, що надійшли від підприємців. Учасники були вдячні за проведення змістовного семінару та висловили сподівання на подальші такі корисні для них зустрічі.


Тетяна ПОЛОНСЬКА,
головний державний податковий інспектор відділу
масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПА у Миколаївській області