Новини

Запоріжжя

Запоріжжя

Нещодавно у Запорізькому інституті економіки та інформаційних технологій відбулась урочиста церемонія вручення дипломів двом тисячам випускників. Уперше на Запоріжжі саме цей навчальний заклад підготував магістрів за спеціальністю «Оподаткування». Подальших успіхів і вагомих професійних здобутків випускникам зичили голова ДПА у Запорізькій області Олексій ТІМАРЦЕВ, ректор ЗІЕІТу професор Геннадій ТУРОВЦЕВ, викладачі інституту, а також представники органів місцевої влади.


Доволі символічно, що майбутні податківці захистили дипломні роботи на «відмінно». Причому вчорашні студенти вже сьогодні можуть похвалитися не лише грунтовними академічними знаннями, а й певними практичними напрацюваннями. Адже під час навчання випускники ЗІЕІТу брали участь у виконанні замовлення Міністерства фінансів України, пов’язаного з удосконаленням законодавства, що стосується оподаткування і реформування бюджету.

«Регіон потребує висококваліфікованих кадрів у податковій галузі. Тому керівництво податкової служби Запорізької області одразу підтримало ідею відкриття в інституті спеціальності «Оподаткування», — наголосив у вітальній промові на урочистій церемонії вручення дипломів спеціалістам і магістрам навчального закладу голова ДПА у Запорізькій області Олексій Тімарцев. Посадовець також зауважив, що нині професорсько-викладацький склад вишу докладає всіх зусиль для вдосконалення освітнього процесу і зміцнення статусу закладу як авторитетного центру з вивчення проблем економіки, фінансів, торгівлі, маркетингу, менеджменту та підприємницької діяльності.

Олексій Тімарцев навів приклади активної і плідної співпраці ДПА у Запорізькій області та вищого навчального закладу. Зокрема, позитивно оцінив роботу, пов’язану з підготовкою до Міжнародного економічного форуму, який нещодавно відбувся на базі інституту.

«Я переконаний, що випускники Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій братимуть найактивнішу участь у розвитку економіки нашого регіону та держави в цілому. Податкові органи, у свою чергу, завжди охоче приймають до своїх лав талановитих молодих працівників з високим рівнем знань і фахової підготовки», — насамкінець підсумував Олексій Тімарцев.

Головний податківець краю привітав колишніх студентів з успішним закінченням навчання, побажав творчих наукових перемог і трудових звитяг.

Подальших успіхів в усіх починаннях побажав випускникам ректор ЗІЕІТу професор Геннадій Туровцев. Студентські роки, на думку педагога та науковця, — найяскравіші, а багаж академічних знань, здобутих у стінах альма-матер, — найвагоміший. Ключовим питанням для справжнього професіонала є вміле застосування його на практиці. Тож раціонально скористатися своїм інтелектуальним потенціалом, сприяючи економічному поступу Запорізького краю та всієї держави, бажали своїм вихованцям педагоги й науковці.


Микола НІКІТЧЕНКО,
прес-служба ДПА у Запорізькій області