Статті

Урочистий марш курсантів

У Національному університеті державної податкової служби України відбулися урочистості з нагоди 15-річчя створення факультету підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників податкової міліції.


Курсантів та викладачів факультету з ювілеєм вітали Голова ДПС України Олександр Клименко, народний депутат України ректор Національного університету державної податкової служби України Петро Мельник, начальник факультету податкової міліції генерал-майор Олександр Розум, представники Державної податкової служби України, професорсько-викладацький склад та працівники університету, інші почесні гості.

Голова ДПС України Олександр Клименко звернувся до випускників і студентів факультету з вітальним словом: «Від вашої подальшої праці великою мірою залежить успішність боротьби з податковими правопорушеннями, виведення економіки з «тіні», забезпечення надходжень до бюджету та ефективна боротьба зі злочинами у сфері оподаткування. Успіху неможливо досягти без зростання професіоналізму, що формується щоденною копіткою та самовідданою роботою».

І урочистий марш, яким пройшли курсанти перед усіма присутніми на святкуванні, і демонстрація прийомів бойового мистецтва — усе це викликало щире захоплення всіх, хто завітав привітати ювілярів. Утім найголовніші та найважливіші навички, які опановують студенти факультету, залишилися «за кадром». Щороку зростає й урізноманітнюється перелік дисциплін, які викладають на факультеті, що неабияк допомагає майбутнім правоохоронцям стати справжніми психологами, вільно орієнтуватися в особливостях сучасних світових економічних процесів та глибоко знатися на новітніх інформаційних технологіях. Саме ці вміння неодмінно сприятимуть випускникам у буденній професійній діяльності, яка подеколи виглядає зовсім не парадно. І до цього також їх готують на факультеті. Адже фінансова злочинність, що стає дедалі витонченішою, висуває нові вимоги до фахового та інтелектуального рівня курсантів, яким належить виконувати важливе завдання — розвивати і вдосконалювати нові підходи до подолання криміналізації економіки держави.

«За 15 років існування факультет підготував понад 1000 офіцерів — висококваліфікованих фахівців податкової служби. Саме вони стоять на захисті економічної безпеки держави. Наші колишні курсанти, а сьогодні працівники податкової міліції, демонструють високий професіоналізм, знання справи, громадянську мужність і відповідальність. Лише добре організована, скоординована діяльність оперативних і слідчих підрозділів податкової міліції у тісній співпраці з ревізорським апаратом податкової служби є підгрунтям як протидії злочинним ухиленням від оподаткування, так і належного адміністрування податків», — зауважив під час урочистостей ректор Національного університету ДПС України Петро Мельник.

Особливого літнього настрою додали учасникам святкування музичні твори й танцювальні номери артистів культурно-мистецького центру «Сузір’я».

У Національному університеті ДПС України відбулися урочистості з нагоди 15-річчя створення факультету підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників податкової міліції