Новини

Звітує УПМ ДПС у Вінницькій області

  • Завдяки заходам, проведеним за участю підрозділів податкової міліції Вінниччини, мобілізовано до держбюджету 23,3 млн. грн.
  • Викрито 47 злочинів у сфері оподаткування, з них 41 (87,2%) — тяжкі та особливо тяжкі.
  • Направлено до суду 27 кримінальних справ, з них 20 — з обвинувальним висновком.
  • Установлено суму збитків за кримінальними справами у поточному році — 6,3 млн. грн., відшкодовано 4 млн. грн.
  • Попереджено 23 факти необґрунтованої заяви на відшкодування ПДВ з бюджету.
  • Викрито і припинено діяльність 4 фіктивних фірм.
  • Із незаконного обігу вилучено 3,99 тис. дал лікеро-горілчаних виробів на суму 1,4 млн. грн., спирту — 103,9 тис. дал на суму 9,3 млн. грн.
  • Виявлено та припинено діяльність 10 цехів з незаконного виготовлення алкогольної продукції.

Виявлено нелегальну алкогольну продукцію

У м. Могилеві-Подільському на недіючій пилорамі працівники податкової міліції виявили нелегальну базу зберігання та збуту фальсифікованої алкогольної продукції.

У ході відпрацювання отриманої оперативної інформації податківці оглянули приміщення на території пилорами, яка тривалий час не працювала. Тут зберігалося 270 пластикових каністр, кожна об’ємом 35 л, заповнених рідиною з характерним запахом спирту. Як показала експертиза відібраних зразків, продукція є спиртовмісною сумішшю міцністю понад 95%. Фактично рідину можна віднести до спирту етилового, який, утім, не має відповідної якості і не відповідає нормам ДСТУ.

Особу власника фальсифікату правоохоронці наразі встановлюють. Достеменно відомо й те, що напередодні сюди було завезено партію алкоголю. Водій авто пояснив, що здійснив вантажне перевезення на замовлення.

Нелегальну продукцію — майже 9,5 тис. л на загальну суму понад 600 тис. грн. — вилучено. Порушено кримінальну справу за ст. 204 Кримінального кодексу України за фактом незаконного зберігання підакцизних товарів з метою збуту.


Ольга ШИШКІВСЬКА,
старший інспектор з оперативної діяльності
штабу УПМ ДПС у Вінницькій області