Новини

Перевіркою виявлено неоформлених працівників

Столичні податківці провели перевірку приватного підприємства, що виробляє художній паркет, у ході якої виявили вісім неоформлених працівників.


Як з’ясувалося, в одному з цехів приватного підприємства трудові «нелегали» працювали різноробочими та столярами, отримуючи щомісяця близько 1500 — 2000 грн. заробітної плати «в конверті».

У результаті перевірки підприємству донараховано понад 36 тис. грн. податку, що вже надійшли до бюджету у повному обсязі.

За грубе порушення законодавства прокуратурою порушено кримінальну справу стосовно директора за ознаками складу злочину, передбаченого частиною першою ст. 172 Кримінального кодексу України.

Загалом упродовж січня — квітня 2012 р. податківці м. Києва провели 120 перевірок щодо дотримання законодавства підприємствами, установами та організаціями при виплаті заробітної плати. Кожною з перевірок виявлено порушення, у результаті додатково нараховано понад 8 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, залучено до оподаткування 1311 не оформлених належним чином найманих працівників, унаслідок чого до бюджету надійшло понад 285 тис. грн.


За матеріалами УПМ ДПС у м. Києві