Новини

Вінниччина

Вінниччина

До Міжнародного дня захисту дітей голова ДПС у Вінницькій області Ірина ЗЛЕНКО провела благодійний аукціон для вихованців «Малятка» — спеціалізованого будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки.


Творчі роботи для аукціону вихованці дитячого будинку виготовили разом з вихователями. А придбали зворушливі композиції представники влади та бізнесу області, які завітали на свято. Усього вдалося виручити понад 28 тис. грн.  

До Міжнародного дня захисту дітей голова ДПС у Вінницькій області Ірина ЗЛЕНКО провела благодійний аукціон для вихованців «Малятка»Активну участь у заході взяли також представники територіального відділення Асоціації платників податків України у Вінницькій області, зокрема голова ради Юрій Захарчук, представники Гайсинського молокозаводу, Вінницького заводу «Пневматика», ТОВ «МУР», ПП «ТВД», МПП «Торг-Маркет», ПП «Хорус», ПП Б. Максимчук, підприємства «Паритет». Підприємці стверджують, що дитячі вироби стануть для них своєрідними талісманами.

А керівник податкової служби області Ірина Зленко, її перший заступник Володимир Ліщенко та їхні колеги особисто придбали декілька лотів.

Ірина Зленко розповіла присутнім, що під час святкування Дня Європи працівники служби проводили благодійну виставку-продаж творчих робіт дітей — лауреатів конкурсу «Податки очима дітей». Кошти, які надійшли від небайдужих вінничан, цього ж дня передали для потреб вихованців закладу. У подарунок від податківців дітвора отримала багато іграшок, фрукти та ласощі.


Наталія ЛЕВИЦЬКА,
головний державний податковий
інспектор ДПС у Вінницькій області