Новини

Дніпропетровщина

Просто і прозоро

Так у двох словах криворізькі підприємці охарактеризували якість надаваних податківцями послуг.


В одному з промислових центрів країни — м. Кривому Розі святкування 237-ї річниці від дня заснування міста збіглося з урочистим відкриттям центру обслуговування платників податків у Криворізькій північній МДПІ.

«Розвиток держави, добробут громадян залежать від ефективності проваджуваного бізнесу, наявності умов, за яких зусилля підприємців спрямовуватимуться на створення матеріальних благ. Податківці мають стати партнерами бізнесу і насамперед надавати високоякісні послуги, які спростять процедуру сплати податків. Відкриття центру обслуговування платників податків у Криворізькій північній МДПІ — це ще один крок до зміни іміджу податкової служби регіону», — наголосив заступник голови ДПС у Дніпропетровській області Ігор Ломако, який взяв участь у церемонії відкриття центру.

Директор Бізнес-центру ділового партнерства, підтримки та правового захисту підприємництва Вікторія Лісовська зазначила, що доступне та якісне обслуговування стимулюватиме платників податків виконувати свої податкові зобов’язання.

Від підприємницького загалу податківців привітала Наталія Шматко: «Головне — це взаємна повага. З відкриттям такого центру у багатьох зникне дискомфорт, який раніше виникав під час відвідування кабінетів. Приємно, що все організовано дуже просто і прозоро. Найцінніше, звісно, це роз’яснювальна база — консультаційний пункт, де можна отримати інформацію з будь-якого питання щодо податкового законодавства».


За матеріалами ДПС
у Дніпропетровській області

 

Імпульс від малого бізнесу

Обсяги надходжень від сплати єдиного податку у м. Дніпродзержинську порівняно з минулим роком зросли більше ніж удвічі, що свідчить про сприятливі умови, створені у місті для малого та середнього бізнесу.


«Тут спрацювали і позитивна динаміка економіки, і стимули, закладені у нове законодавство, і суттєве поліпшення якості обслуговування платників у нашій інспекції. Людям, які прагнули відкрити власну справу, не стали на заваді бюрократичні перешкоди. Ще на початку року ми відзначали, що кількість представників малого бізнесу зросла. Це принесло плоди у вигляді податкових надходжень. Однак користь від малого бізнесу не можна вимірювати тільки сплаченим єдиним податком. Підприємці забезпечують роботою своїх земляків — зростають збори податку на доходи фізичних осіб, беруть в оренду ділянки для започаткування власного бізнесу — збільшуються надходження від плати за землю. Так вони роблять вагомий внесок у розвиток міста», — наголосив начальник Дніпродзержинської ОДПІ Олександр Семченко.


За матеріалами відділу взаємодії зі ЗМІ
та громадськістю Дніпродзержинської ОДПІ