Новини

Полтавщина

Полтавщина

Нещодавно відбулася прес-конференція першого заступника голови ДПС у Полтавській області — начальника управління податкової міліції Миколи МАТОРИ, який поінформував представників ЗМІ про результати роботи податкової міліції області щодо пріоритетних напрямів діяльності, визначених керівництвом ДПС України на 2012 р.


«Поряд із такими пріоритетами роботи, як контроль за надходженнями та витратами місцевих і державних бюджетів, протидія фіктивному підприємництву і незаконній конвертації безготівкових коштів у готівку, на сьогодні перед податковою міліцією стоять завдання викриття податкових злочинів у сфері новітніх технологій, припинення незаконного виведення валюти за кордон в офшори та виявлення схем незаконного формування та відшкодування податку на додану вартість під час проведення експортно-імпортних операцій», — наголосив Микола Матора.

З початку року за цими напрямами у сфері оподаткування викрито 54 злочини, з яких 46 мають ознаки тяжких та особливо тяжких.

26 викритих злочинів пов’язано з умисним ухиленням від сплати податків, 7 — із нелегальним обігом підакцизних товарів, зокрема організацією незаконних виробництв лікеро-горілчаних виробів. Порушено 14 кримінальних справ, пов’язаних із розкраданням коштів державного і місцевого бюджетів або несплатою податків підприємствами-контрагентами.

Податковою міліцією області у співпраці з іншими структурними підрозділами органів ДПС забезпечено додаткових надходжень на суму 29,9 млн. грн., попереджено розкрадання 4,4 млн. грн. податку на додану вартість, за кримінальними справами відшкодовано збитків на суму понад 5 млн. грн., із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальні цінності вартістю 19,8 млн. грн.


За матеріалами УПМ
ДПС у Полтавській області