Новини

З добром і надією — у завтрашній день

Напередодні Дня працівника державної податкової служби України Голова ДПС України Віталій Захарченко здійснив робочу поїздку до Сумської області, а також узяв участь в урочистостях з нагоди свята.


Звернувшись до присутніх зі щирим привітанням, керівник ДПС України нагородив за вагомий особистий внесок у розвиток податкової служби, забезпечення виконання завдань щодо мобілізації коштів до бюджетів усіх рівнів, за сумлінну та самовіддану працю голову ДПА у Сумській області Ірину Зленко нагрудним знаком ДПА України «За заслуги». Групі працівників податкової служби вручено почесні грамоти та подяки обласної і міської влади.

Чудовий подарунок до професійного свята отримали четверо податківців. Віталій Захарченко вручив ключі від квартир саме тим працівникам, які найбільш потребували поліпшення житлових умов.

Робочу частину поїздки на Сумщину очільник ДПС України розпочав з відвідування Сумського машинобудівного науково-виробничого об’єднання ім. Фрунзе та  ТОВ «Роменський завод продовольчих товарів» — підприємств, які багато років  поспіль є вагомими наповнювачами бюджетів.

У ході візиту Голова ДПС України Віталій Захарченко провів робочу зустріч з головою Сумської облдержадміністрації Юрієм Чмирем за участю голови ДПА у Сумській області Ірини Зленко, під час якої обговорювалися питання економічного та соціального розвитку регіону.

Віталій Захарченко наголосив, що Сумська область входить до п’ятірки найкращих областей України. Такого високого результату вдалося досягти завдяки професійній і конструктивній, а також злагодженій співпраці органів виконавчої влади — податківців та облдержадміністрації. Голова ДПС України зазначив, що саме вертикаль Президента на місцях допомагає нам, працівникам податкової служби, застосовувати всі програми соціально-економічного розвитку на практиці.