Новини

Важливий крок

У Донецькій області відкрито перший в Україні Сервісний центр з обслуговування платників податків.


У межах програми модернізації та реформування податкової служби на базі ДПІ у Калінінському районі м. Донецька Голова ДПС України Віталій Захарченко презентував перший у нашій державі Сервісний центр з обслуговування платників податків.

«У подальшому, — зазначив очільник ДПС України, — ми маємо намір відкрити мережу таких центрів по всій Україні. Адже одне з головних завдань, визначених Президентом України для податкової служби, — це налагодження ефективних партнерських відносин з платниками податків». Саме тому ДПС України прагне знайти індивідуальний підхід до кожного платника, який має на меті змінити систему співпраці державної податкової служби з бізнесом, а також створити ефективну систему обслуговування платників податків.

«Важливим кроком на цьому шляху є створення сервісних центрів з обслуговування платників податків, для яких пріоритетними будуть потреби платника», — наголосив Віталій Захарченко. За його словами, для зручності громадян ці центри працюватимуть з прискореним сервісом, а послуги надаватимуть протягом подовженого робочого часу різні підрозділи податкової служби.

У заході також взяли участь голова ДПА у Донецькій області Ігор Усик і начальник ДПІ у Калінінському районі м. Донецька Вадим Бондаренко.