Новини

У роботі ДПС відбулися позитивні зміни

Голова ДПС України Віталій ЗАХАРЧЕНКО взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики.


Зокрема, він проінформував членів Комітету про підсумки роботи ДПС за 2010 р., чотири місяці цього року та шляхи реформування відомства.

За словами Голови ДПС, останнім часом вдалося покращити основні показники роботи державної податкової служби. Завдяки широкомасштабним заходам щодо реформування служби та детінізації економіки, удосконаленню податкового законодавства у січні  — квітні цього року вдалося збільшити надходження до зведеного державного бюджету в 1,4 раза порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Водночас зросли надходження до бюджету з ПДВ, податку на прибуток та акцизного податку. Цьому сприяло створення ефективної системи припинення діяльності тіньового сектора економіки та ліквідації схем ухилення від оподаткування.

Крім того, було зменшено обсяги надміру сплачених податків (ПДВ, податку на прибуток та акцизного податку), що є свідченням покращення системи адміністрування платежів.

Голова Комітету Віталій Хомутиннік також відзначив позитивні зміни у роботі ДПС. «Узгоджені кроки з реформування податкової системи, а саме запровадження нових податкових правил, сприяли покращенню динаміки сплати податків у державі», — підсумував він.