Новини

Сумщина

На столі голови ДПА у Сумській області Ірини ЗЛЕНКО — альбом з дитячими малюнками, у кожному з яких «розквітли» заповітні мрії вихованців Сумського дитячого будинку імені С. П. Супруна та Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини, ще донедавна недосяжні для них, як казка.


Під час однієї з останніх зустрічей із вихованцями дитячих закладів голова ДПА у Сумській області Ірина Зленко запропонувала дівчаткам і хлопчикам за допомогою олівців і фарб розповісти податківцям про свої найзаповітніші бажання. Усі дитячі малюнки зібрали в окремий альбом, який, за словами Ірини Зленко, став її настільною книгою. Мати двох дітей, вона з особливою увагою ставиться до проблем маленьких вихованців дитбудинків, називаючи їх «наші діти», щиро дарує їм теплу материнську турботу і щоразу намагається порадувати приємними сюрпризами. От і цього року в перший літній день податківці області подарували дітлахам, позбавленим батьківського піклування, чудову можливість повірити у диво. В Міжнародний день захисту дітей кожен вихованець Сумського дитячого будинку імені С. П. Супруна отримав у подарунок саме те, що намалював і про що мріяв: Віталік Васюченко — роликові ковзани, Максим Цисенко — фотоапарат, Юля Бабкова — велосипед, брати Давид і Захар Ларіонцеви — дитячий електромобіль, Юрко Влезько — скейт. Серед подарунків були також відеокамера та мобільний телефон, надувний басейн і дитячий намет, спортивний інвентар. Очільник ДПА у Сумській області особисто придбала та вручила цінні подарунки. Блиск щасливих дитячих очей, непідробна радість малечі стали найкращою нагородою для шефів.

Не забули податківці і про нагальні потреби вихованців, тому привезли памперси, постільну білизну, дитяче харчування та соки.

Дітлахи із задоволенням продемонстрували свої творчі здібності, влаштувавши невеличкий концерт, під час якого співали всі — і діти, й дорослі. А директор Сумського дитячого будинку імені С. П. Супруна Любов Рудика вручила голові ДПА у Сумській області Ірині Зленко подяку за підтримку, а особливо — за тепло і турботу, подаровані податківцями.


Ольга СКРИПКІНА,
начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи
та звернень громадян ДПА у Сумській області