Новини

Луганщина

У Луганському обласному дитячому будинку № 1 мешкають понад 50 дітей віком від 3 до 16 років. Про них дбають не лише педагоги та вихователі закладу. Зробити оселю для малечі теплою й затишною, а знедоленим дітям у свята подарувати радість і несподівані сюрпризи повсякчас прагнуть податківці Луганщини.


Вихованці із задоволенням користуються домашнім кінотеатром, подарованим податківцями, катаються на привезених шефами велосипедах, вклеюють у фотоальбом знімки, зроблені фотоапаратами, отриманими в подарунок від старших друзів з податкової служби області.

У дитячому будинку 1 червня побували заступник голови ДПА у Луганській області — начальник СДПІ по роботі з великими платниками податків у м. Луганську Андрій Мироненко, заступник начальника управління масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Людмила Арахамія та голова профспілки СДПІ Наталя Гужва.

«Саме завдяки допомозі працівників податкової служби Луганщини протягом кількох останніх років Луганський обласний дитячий будинок № 1 кардинально змінився, перетворившись
у затишний родинний будинок, в якому діти оточені турботою та ласкою», — зауважив директор дитячого закладу Євген Пушнир і подякував податківцям, які постійно допомагають облаштовувати оселю для 50 дітей, позбавлених батьківского піклування. На початку літа разом з подарунками вихованці отримали путівки до дитячого оздоровчого табору «Південний», що на узбережжі Чорного моря, де відпочиватимуть майже цілий місяць.


Сергій НЕГРЕБЕЦЬКИЙ,
прес-служба ДПА у Луганській області