Новини

Спільна справа

Податківці привітали журналістів із професійним святом.

У сучасному суспільстві складно уявити повноцінний діалог між владою і бізнесом без об’єктивного висвітлення пресою діяльності державної податкової служби. І податківці, прагнучи налагодити партнерські відносини з платниками, і журналісти, повідомляючи громадськості про діяльність органів ДПС, роблять спільну справу — сприяють подальшому розвитку демократії в Україні. На цьому акцентував увагу заступник Голови ДПС України Олександр КЛИМЕНКО під час урочистого вручення нагород працівникам ЗМІ напередодні їх професійного свята — Дня журналіста.


«Дуже важливими є той діалог і ті відносини, які останнім часом налагодилися між нами. Податкова сьогодні чимало зусиль докладає до реформування служби, ми відходимо від фіскальних методів роботи. Але, звичайно, нашу працю можна було б помножити на нуль, якби поряд не було вас — надійних журналістів», — зазначив Олександр Клименко.

Заступник Голови ДПС України Сергій Лекарь щиро подякував журналістам від імені керівництва відомства і всіх працівників «за роботу, яку ми робимо з вами разом». «Те, наскільки інтенсивно платники, розвиваючи бізнес, сплачують податки, значною мірою залежить від їх поінформованості про нашу діяльність. І як наслідок, нам легше забезпечувати надходження до бюджету і всім нам краще живеться», — наголосив він.

Податківці побажали журналістам нових творчих здобутків, гострого пера та натхненної праці на благо України.

За значний особистий внесок у своєчасне та об’єктивне висвітлення діяльності, питань податкового законодавства та з нагоди професійного свята представники преси отримали нагрудні знаки ДПС України «За сприяння податковим органам», а також подяки і почесні грамоти ДПС України. Серед нагороджених — голова Національної спілки журналістів України Ігор Лубченко, головний редактор газети «Факты и комментарии» Олександр Швець.

Було відзначено і журналістів «Вісника податкової служби України» (на фото внизу).

Відзначено і журналістів «Вісника податкової служби України»          Відзначено і журналістів «Вісника податкової служби України»

«Гарячі лінії»

Дата: 2 травня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42