Новини

Хмельниччина

Вихованцями Вовковинецької школи-інтернату податківці Хмельниччини опікуються понад десятиліття.


Свято останнього дзвоника в одному з кращих навчальних закладів області учні і випускники щороку відзначають із шефами, завжди щедрими на теплу підтримку, щиру пораду й матеріальну допомогу, особливо потрібну дітям, позбавленим батьківського піклування.

Для школярів, чиє дитинство минуло в інтернаті, часом найбуденніші житейські клопоти видаються нездоланними перешкодами. Тому випускникам, які ще зовсім недавно мріяли швидше вирости, в останній навчальний день завжди буває сумно прощатися з улюбленою школою, вихователями і викладачами, котрі стали їм по-справжньому рідними.

Вихованцями Вовковинецької школи-інтернату податківці Хмельниччини опікуються понад десятиліття

Голова ДПА у Хмельницькій області Костянтин Циркун привітав усіх учнів Вовковинецької школи-інтернату з початком довгоочікуваного літа. А найтепліші побажання і слова підтримки адресував випускникам, чимало з яких мріють продовжити навчання у вищих навчальних закладах, технікумах, училищах.

Звісно, за складних життєвих обставин, в які потрапили більшість учнів школи, моральна підтримка для них важить дуже багато. Однак податківці потурбувалися про те, щоб і матеріально допомогти дітям, які розпочинають доросле життя. Кожен одинадцятикласник отримав від шефів своєрідні «підйомні» — по дві тисячі гривень. Крім того, Костянтин Циркун вручив школі у подарунок сучасний комп’ютер. Податківці постійно дбають про те, щоб учні школи-інтернату мали і сучасне обладнання для навчання, і на дозвіллі могли б відпочити з користю для здоров’я та ще й поласували чимось смачненьким. Протягом десяти років вихованцям Вовковинецької школи-інтернату надано коштів, майна, харчових продуктів на суму понад 700 тис. грн.

«Наші діти — працелюбні, наполегливі й прагматичні, бо знають, що власну життєву дорогу їм доведеться торувати самостійно, — з гордістю говорила під час шкільної лінійки директор Вовковинецької школи-інтернату Валентина Бевзюк. — Серед наших учнів — переможці районних та обласних олімпіад, автори яскравих творчих робіт, виконаних олійними фарбами та вирізьблених по дереву, на рахунку наших вихованців — досягнення на державному рівні у професійному жіночому футболі».

Шкільне свято завершилося концертом за участю вчителів та школярів. А родзинкою дійства став показовий виступ бійців підрозділів фізичного захисту податкової міліції.


За матеріалами ДПА у Хмельницькій області