Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
38
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
06.01.2012, № 1

Голова ДПС України Олександр Клименко представив свого заступника Андрія Ігнатова

«Андрій Петрович розпочинав свій трудовий шлях у податкових органах, потім працював на великих промислових об’єктах, тому знає нашу роботу з обох сторін — як податківець і як представник бізнесу», — зазначив очільник податкового відомства під час представлення.

Зі свого боку Андрій Ігнатов подякував за високу довіру та запевнив присутніх у розумінні зобов’язань, покладених на податкову службу. «Сподіваюсь на вашу підтримку на шляху переформовування відомства відповідно до стандартів сучасної сервісної служби», — наголосив він.

Під час заходу Голова ДПС України Олександр Клименко також звернув увагу присутніх на необхідність виконання всіх завдань, які стоять перед податковою службою, та окреслив пріоритети у роботі на 2012 р.

«П’ять стратегічних завдань, які стоять перед нашою службою, потребують механізмів для їх виконання. Кожен податківець має взяти участь у розробці цих процесів, бо кожен з нас, а особливо інспектор, який безпосередньо спілкується з платниками, має чітко розуміти ці завдання», — додав Олександр Клименко.