Новини

Закарпаття

Дітвора з Нижньоворітської спеціалізованої школи-інтернату І – ІІІ ступеня  з нетерпінням чекає на гостей: з ініціативи голови ДПА у Закарпатській області Василя Іванчо 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, податківці завітали до підшефних.


У навчальному закладі, розташованому у мальовничих горах Воловеччини, будь-який візит школярі сприймають бурхливо й емоційно. І до свята з радістю заходилися  готувати самодіяльний концерт. 

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, податківці завітали до підшефнихПонад десятиліття тому податківці Закарпаття почали опікуватися кількома школами-інтернатами та дитячими будинками. Відтоді за доброю традицією найулюбленіші свята дітей — Новий рік, День Святого Миколая, 1 вересня, останній дзвоник — працівники податкової служби відзначають разом з підшефними. До того ж географія їхніх візитів дедалі розширюється. Цього року підопічних у закарпатських податківців істотно побільшало — у Нижньоворітській загальноосвітній школі-інтернаті, яка має 50-річну історію, навчається 225 дітей від 6 до 17 років.

«У нашому закладі проживає 140 діток із неповних, неблагополучних чи багатодітних родин. Решта — школярі з навколишніх населених пунктів, — розповідає директор школи-інтернату Володимир Лясковський. — Цього року для найменшеньких — учнів початкових класів — відкриється окремий корпус, аби їм було комфортніше навчатися та відпочивати».

Напередодні поїздки податківці радилися, чим би порадувати дітвору, особливо тих, хто обділений батьківським теплом, і вирішили зробити сюрприз усім школярам — подарувати їм телевізор. Вручив цей подарунок головний податківець краю Василь Іванчо. Кожен учень отримав улюблені ласощі та фрукти.

На жаль, через зайнятість податківцям не вдається часто навідувати дітей, які потребують особливої підтримки. Замінити їм рідних людей — тата чи маму — не зможе ніхто, хоч би як хотів і намагався. Однак зігріти теплом своїх сердець, оточити увагою, подарувати ласку, вселити в них віру в добро і справедливість — це той мінімум, який під силу нам, дорослим.


Алла КОХАН,
ДПА у Закарпатській області