Новини

Звітує УПМ ДПА у Львівській області

  • Заходами, проведеними за участю підрозділів УПМ ДПА у Львівській області, з початку року забезпечено близько 27,2 млн. грн.надходжень до Держбюджету України.
  • Викрито 100 злочинів, 59 кримінальних справ направлено до суду.
  • Виявлено 102 факти необґрунтованої заяви на відшкодування ПДВ, що могло завдати шкоди бюджету на суму 37,7 млн. грн.
  • Із незаконного обігу вилучено товарів на суму близько 9,3 млн. грн.
  • Виявлено 4 підпільні цехи з виробництва фальсифікованої алкогольної продукції.

Про що мовчить кавова гуща

Вилучено близько 3,5 т кави, підробленої під всесвітньо відомий бренд «Лавацца».

Працівниками податкової міліції Львівщини встановлено факт перевезення близько 3,5 т кави «Лавацца» та понад 100 л оливкової олії без українського маркування орієнтовною вартістю понад 800 тис. грн.

Громадянин, який представився власником транспортного засобу, документів на вантаж не мав, відтак виявлені товарно-матеріальні цінності вилучено.

За результатами експертизи вилучена кава не відповідає встановленим стандартам, нормам, правилам і технічним умовам.

Органами прокуратури за фактом порушено кримінальну справу.

 

Американський спирт виробляють у Хацапетівці

Працівниками податкової міліції Львівщини вилучено понад 400 пляшок фальсифікованого спирту «ROYAL AMERICAN».

Нещодавно до податкової міліції Львівської області надійшла заява від громадянина, який повідомив про отруєння алкоголем після вживання горілки, придбаної у лотку на продуктовому ринку одного з містечок Дрогобицького району.

Під час огляду кіосків, лотків та складських приміщень, розташованих на зазначеному громадянином продуктовому ринку, працівниками податкової міліції виявлено й вилучено 405 пляшок сурогату, замаскованого під етикетками «ROYAL AMERICAN».

Згідно з висновком спеціалістів вилучена рідина є водно-спиртовою сумішшю, що не відповідає вимогам діючого в Україні стандарту та становить загрозу для здоров’я і життя людей.

За даним фактом порушено кримінальну справу.

 

Оборотень у мундирі

Виявлено шахрая, який видавав себе за податківця.

Працівниками податкової міліції Львівщини спільно з працівниками МВС в одному з міст Львівської області затримано іноземця, який, представляючись працівником державної податкової служби, незаконно отримував від підприємців товарно-матеріальні цінності.

Завідувачу однієї з аптек зателефонувала невідома особа, котра представилася працівником ДПІ, з проханням безоплатно надати їй ліки, за якими повинен прийти буцімто її родич. Відтак податковими міліціонерами із залученням працівників МВС у приміщенні зазначеної аптеки шахрая було затримано.


Ірина МАМЧУРОВСЬКА,
прес-офіцер УПМ ДПА у Львівській області