Новини

Чернігівщина

Музей податкової служби Чернігівської області поповнився цінним експонатом — картиною, яку подарували вихованці Борзнянської загальноосвітньої школи-інтернату своїм шефам.


Минулого року працівники податкової служби Чернігівщини почали опікуватися вихованцями Борзнянської загальноосвітньої школи-інтернату. З тих пір вони переймаються долею цих дітей і на свята завжди приїздять до них з подарунками.

Серед вихованців школи-інтернату — 23 дитини, які позбавлені батьківської опіки. Хоча переважна більшість батьків ніколи не навідуються до школи, діти живуть надією, що колись у їхньому житті все зміниться, що ось-ось вони подорослішають, допоможуть батькам «вирватися з прірви» й житимуть разом. Мирно та щасливо.

Директор Борзнянської загальноосвітньої школи-інтернату Надія МАЙСТАТ:

«Ми вчимо своїх дітей не тільки з вдячністю приймати подарунки та вміти радіти їм, а й самим любити дарувати і одержувати від цього справжнє задоволення. Тому до кожних відвідин шефів, тим паче коли зустрічі відбуваються напередодні свят, разом з дітьми готуємо для наших старших друзів-податківців сюрпризи.

У нашій школі багато талановитих дітей, тому не обмежуємося лише концертними виступами — прагнемо підготувати щось власноруч, щоб залишилося на згадку й милувало око наших шефів. У вишиту картину з квітів і колосся наші вихованці вклали не лише свої фантазію і творчість, а й любов і тепло.

Право подарувати гостям колективний творчий доробок виборола одна з кращих учениць Альона Кашич, про яку педагоги розповідають, що вона маленька, але доросла. Дівчинка вміє в’язати, вишиває бісером, займається в танцювальному гуртку, її фото висить на стенді «Кращі спортсмени школи», а в журналі успішності напроти її прізвища — найвищі бали»


Лідія ФАЛЬЧЕВСЬКА,
ДПА у Чернігівській області