Новини

Харківщина

Про те, щоб школярі Харківщини не змарнували жодної літньої погожої днини, заздалегідь потурбувалася Харківська обласна організація профспілки працівників органів ДПС. У перший день літа 80 дівчат і хлопців вирушать до відомчої оздоровниці — Дитячого санаторно-оздоровчого центру «Маяк».


Безплатні путівки на Чорне море отримали школярі-відмінники, переможці творчих олімпіад, а також діти з неповних і малозабезпечених сімей. Цього року на відпочинок і оздоровлення дітей профспілкою виділено 155 тис. грн. Протягом шести років вона опікується десятьма дітьми-сиротами, виплачуючи кожному щомісячну допомогу у розмірі 120 грн. Близько 85 тис. грн. лише минулого року виділено на конкурси художньої самодіяльності, походи до театрів, музеїв, дельфінарію та цирку.

На святі останнього дзвоника у Харківському спеціальному загальноосвітньому навчально-виховному комплексі для дітей з вадами зору ім. В. Г. Короленка Харківської облради, яким понад чотири роки особисто опікується голова ДПА у Харківській області Станіслав Денисюк, сімом найталановитішим вихованцям головний податківець краю вручив започатковану ним щорічну заохочувальну стипендію.


Світлана ЄГОРОВА,
ДПА у Харківській області