Новини

Тернопільщина

Cімнадцятирічний Володимир Гарасимів та вісімнадцятирічний Степан Присяжний — цьогорічні випускники Коропецького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою. Обох хлопців, зовсім різних за вдачею та вподобаннями, об’єднала спільна мрія — стати працівниками податкової служби.


Податківці, які за традицією вітають ліцеїстів з усіма святами, цього разу окрім подарунків принесли ще й радісну звістку для Володимира та Степана — юнаки отримають направлення Державної податкової адміністрації у Тернопільській області на навчання до Національного університету ДПС України, що в м. Ірпені. Володимир Гарасимів та Степан Присяжний вже давно розповіли шефам про своє бажання навчатися в цьому закладі й були надзвичайно розчулені турботою старших друзів, пообіцявши їх не підвести.

Шефи покладають на юнаків великі надії. Адже випускники мають усі шанси підкорити вершини омріяної професії. Володі легко даються математичні та природничі дисципліни. Він захоплюється спортом, бере участь у районних та обласних змаганнях з футболу. Завжди спокійний і розсудливий, він давно став авторитетним лідером серед ліцеїстів, а викладачі часто ставлять його у приклад іншим вихованцям. Обдарований Степан любить і точні, і гуманітарні науки, захоплюється комп’ютерною технікою. А на дозвіллі займається рукоділлям: плете вироби з бісеру. Кілька років тому Степан представляв свій навчальний заклад на Всеукраїнському конкурсі з бісероплетіння «Звичайне диво». До того ж без Степана не відбувається жодна дискотека ліцеїстів, бо він має ще й статус шкільного ді-джея.

Для юнаків, позбавлених батьківського піклування, зовсім недавно мрія опанувати професію податківця видавалася далекою і недосяжною. Та нещодавній візит шефів-податківців переконав: мрії збуваються.


Наталія СОРОКА,
ДПА у Тернопільській області