Новини

Херсонщина

До своїх підшефних — вихованців Сиваської спеціальної школи-інтернату податківці на чолі з в. о. голови ДПА у Херсонській області Валерієм Ставицьким завітали на свято останнього дзвоника, яке символічно відбувається перед Міжнародним днем захисту дітей.


Вихованцями Сиваської спеціальної школи-інтернату Новотроїцького району податківці опікуються понад 15 років. Тут навчається близько 100 дітей-сиріт з різними вадами здоров’я, які потребують людського тепла й підтримки.

Кожна нова зустріч із вихованцями школи-інтернату — це нагода порадувати дітей не тільки подарунками, а й самою присутністю гостей, їх увагою. Натомість у веселій пісні, жартівливому вірші, ліричному танці учні дарують присутнім промінчики й свого тепла. Цьогоріч найбільше зворушили податківців виступи другокласниці Анастасії Гамаюнової та старшокласниці Наталії Сеітової. Всю душу і мрії майстерно передала Наталя в танці. Саме з ним вона пов’язує своє життя. Анастасія трималася на імпровізованій сцені як справжня співачка. А мріє про велику сцену. Вона неодноразово була переможцем оглядів-конкурсів художньої самодіяльності районного та обласного рівнів.

Вітаючи своїх маленьких друзів із закінченням навчального року, працівники ДПА в області традиційно вручили їм пізнавальні енциклопедії та різножанрові художні книжки, географічні карти й атласи, спортивне знаряддя, випускникам — цінні подарунки.

В. о. голови ДПА у Херсонській області Валерій СТАВИЦЬКИЙ:

«Зі шкільною порою пов’язаний найкращий період вашого життя. Тут і юність настає, і дружба міцніє, спалахують перші іскорки кохання. Нехай усі ваші мрії здійсняться і втіляться в життя найфантастичніші плани. Будьте здорові, красиві та щасливі!»


Оксана ДАЦЮК,
ДПА у Херсонській області