Новини

Черкащина

Для вихованців Смілянського дитячого будинку-інтернату приїзд шефів-податківців — довгоочікуване свято, що супроводжується піснями, танцями, іграми, веселощами.


ДПА у Черкаській області вже майже 10 років опікується Смілянським дитячим будинком-інтернатом. Вихованці цього закладу — понад 170 дітей з вадами розумового розвитку протягом усього року не залишаються поза увагою працівників податкової. А на свята керівники апарату та районної ДПІ приїздять до школи-інтернату, щоб особисто привітати не тільки його вихованців, а й наставників, усіх тих, хто своєю добротою, увагою, терпінням прагне зробити життя цих маленьких громадян красивішим і щасливішим.

Голова ДПА у Черкаській області Петро ХУКАЛЕНКО:

«Що таке День захисту дітей? Як, від чого і від кого слід захищати маленьких громадян? У сім’ї це вирішується просто: не з’їв цукерку сам, а віддав дитині — вважай, таким чином ти її захистив. Весь вільний час, якого у дорослих, звісно, обмаль, присвятив сину чи доньці — ти їх захистив. Захистив турботою, ніжністю, любов’ю. А хто захистить вихованців дитбудинків, шкіл-інтернатів? Це питання нас із колегами повсякчас непокоїть. Тому поїздки до підшефної школи-інтернату — не зобов’язалівка чи відвідини за графіком, це стан душі, поклик серця, якому не байдужі проблеми, болі й страждання маленьких вихованців цієї спеціалізованої школи. І якщо своїми візитами й подарунками ми хоча б частково, хоча б на мить подаруємо їм радість і хороший настрій, то будемо почуватися щасливішими за них. Бо що може бути прекрасніше, ніж щасливий сміх дитини?»

Начальник Смілянської ОДПІ Максим КРИШТОПА:

«Символічно, що Міжнародний день захисту дітей припадає на 1 червня — початок літа, коли земля квітує і купається у променях сонця. Значить, у кожного з вас попереду теплі, погожі й щасливі дні. Нехай наші подарунки — солодощі, печиво, соки, футбольні та волейбольні м’ячі, набори рухомих ігор допоможуть вам відчути ніжність і красу найтеплішої пори року. Нехай так само теплотою і ніжністю одне до одного, до своїх вихователів будуть сповнені ваші серця й душі. Нехай ласкаве сонечко зігріває вас своїми променями не лише влітку — весь рік, усе життя»


Тетяна ПОЛІЩУК,
ДПА у Черкаській області