Новини

Сигарети від підпільного виробника

Працівниками податкової міліції Тернопільської області ліквідовано підпільний канал надходження на територію області незаконно виготовлених тютюнових виробів.


Провівши аналіз наявної оперативної інформації, а також результатів перевірок низки суб’єктів господарювання, співробітники податкової міліції виявили осіб, які займались транспортуванням та збутом на території області незаконно виготовлених сигарет під брендом відомого виробника.

З метою фіксації протиправної діяльності працівники податкової міліції Тернопільської області провели оперативну закупівлю великої партії сигарет.

У результаті проведених заходів було вилучено 4800 пачок сигарет, вартість яких за роздрібними цінами перевищує 50 тис. грн.

Проводиться перевірка, за результатами якої буде прийнято рішення про притягнення до відповідальності осіб, які здійснювали реалізацію та транспортування незаконно виготовлених тютюнових виробів. Вживаються заходи щодо встановлення місць виготовлення фальсифікованої продукції та інших осіб, причетних до протиправної діяльності.


Олександр КИЗИМА,
УПМ ДПС у Тернопільській області